Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Podziel się:

Podziel się:

Raz Do Roku w Gietrzwałdzie

27 lipca poezja śpiewana (jak co roku) w Gietrzwałdzie Powiat Olsztyński, Gmina Gietrzwałd oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie serdecznie zapraszają na Ogólnopolski Przegląd Poezji Śpiewanej "Raz do Roku w Gietrzwałdzie".

27 lipca Tomasz Salej i Krzysztof Lewandowski (znani z gierzwałdzkich Spotkań z Bardem) już po raz czwarty organizują koncert, w czasie którego zobaczymy utalentowanych artystów z całej Polski. Na scenie gietrzwałdzkiego amfiteatru zagrają: Rajmund Bartenbach (Toruń), Przemek Bielawa i Robert Mazurkiewicz (Głogów), Wojtek Gęsicki (Ciechanów), Tomek Gul z zespołem Wielkie Nieba (Lubawa), Leszek Kopeć (Wrocław), Katka Kotecka (Rzeszów), Bożena Kraczkowska (Olsztyn), Olga Leszczyńska (Gdańsk), Magdalena Łowkiel (Barczewo), Włodek Mazoń (Kraków), Radek Partyka (Myślenice) oraz Janusz Sendela (Gietrzwałd).
Wspaniała atmosfera i wysoki poziom artystyczny wykonawców to cechy rozpoznawcze „Raz do Roku”. Serdecznie zapraszamy wielbicieli poezji śpiewanej!
Wstęp wolny. Startujemy w sobotę 27 lipca o g. 19.00
* W razie złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Gminnego Ośrodka Kultury w Gietrzwałdzie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gmina Gietrzwałd oraz opublikowany na portalu Gietrzwałd: Raz Do Roku w Gietrzwałdzie
Oceń artykuł:

(0)