Piątek, 23 czerwca 2017. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Kontakt – Redakcja Gazety Olsztyńskiej

Grupa WM Sp. z o.o.
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel. centrali – tel. 89 539 77 00

NIP 729-198-10-28,
Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000009446, kapitał zakładowy 8 301 000 złotych.

Redakcja internetowa:


tel. 89 539 75 20

Masz informację, problem albo chcesz się czymś pochwalić napisz do nas:
mail: internet@gazetaolsztynska.pl

Redaktor naczelny Gazety Olsztyńskiej


• Igor Hrywna - i.hrywna@gazetaolsztynska.pl

Z-ca redaktora naczelnego od serwisów internetowych Grupy WM


• Michał Orłowski - m.orlowski@gazetaolsztynska.pl

Wydawcy online:


• Agnieszka Niebojewska - a.niebojewska@gazetaolsztynska.pl
• Michał Orłowski - m.orlowski@gazetaolsztynska.pl
• Bartosz Cudnoch - b.cudnoch@gazetaolsztynska.pl
• Michał Krawiel - m.krawiel@gazetaolsztynska.pl
• Ewelina Zdancewicz-Pękala - e.zdancewicz@gazetaolsztynska.pl
• Krzysztof Kucharczak - k.kucharczak@gazetaolsztynska.pl

Redaktor Social Media


• Marcin Osiak - marcin.osiak@gazetaolsztynska.pl

GOTV


• Andrzej Sprzączak - a.sprzaczak@gazetaolsztynska.pl
• Przemysław Getka - p.getka@gazetaolsztynska.pl

Redakcja - Działy:


• Miejski Olsztyn – tel. 89 539 76 40
• Prenumerata – tel. 89 76 63
• Foto – tel. 89 539 76 00
• Dodatki – tel. 89 539 75 75
• Sport – tel. 89 539 75 50, 89 539 75 20
sport@gazetaolsztynska.pl
• Telewizja GOTV – tel. 89 539 75 20
tv@wm.pl

• Dział Sprzedaży Reklam w Olsztynie


• tel. 89 539 74 41
mail: reklama@gazetaolsztynska.pl

• Biuro reklamy internetowej


• tel: (89)539-74-61
• tel: (89)539-74-56
mail: reklama@wm.pl

Centralne Biuro Ogłoszeń w Olsztynie


• ul. Partyzantów 71 – tel. 89 527 35 70, fax. 89 539 74 88
• Filia Nagórki - tel./fax 89 542 67 47




Zeskanuj kod i napisz do nas na Facebooku


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages