Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Zapraszamy na Piknik Militarny

2017-08-08 17:55:45 (ost. akt: 2017-08-08 17:59:39)

Z okazji Święta Wojska Polskiego zapraszamy na Piknik Militarny połączony z Zawodami Strzeleckimi o Puchar Wójta Gminy Gietrzwałd. Piknik i zawody odbędą się 12 sierpnia 2017 r. w godz. 9.00 - 13.00.

Piknik Militarny z okazji Święta Wojska Polskiego w Gminie Gietrzwałd będzie miał miejsce po raz trzeci. Dzięki współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Delegaturą z Olsztyna realizowane będą konkursy o Bitwie Warszawskiej, gry terenowe, oraz oczywiście Zawody Strzeleckie przeprowadzone przez Fundację na rzecz Obrony Kraju i Integracji społecznej VIS z Olsztyna. Nagrodę - puchar ufundował Pełniący Funkcję Wójta Gminy Gietrzwałd, będą też upominki promocyjne i dyplomy ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury. Dzięki współpracy Jednostki Strzeleckiej 1028 Gietrzwałd z Wojskiem Polskim, na Piknik Militarny w Rapatach przyjadą żołnierze z 9 Warmińskiego Pułku Rozpoznawczego z Lidzbarka Warmińskiego im. płk Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka wraz ze sprzętem wojskowym: pojazdami HMMWV (wersja bojowa Hummera) i bojowego pojazdu rozpoznawczego BRDM-2. Udział w pikniku i zawodach bezpłatny!

Regulamin zawodów: pięć strzałów do tarczy TS-4
Odległość 45 m. Postawa: stojąc.
Klasyfikacja Indywidualna i Drużynowa.
Drużyny trzyosobowe.
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej: Puchar Wójta.
Pozostałe miejsca: Dyplomy.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages